Pvp Evi | Yeni Eviniz Pvp Server Tanıtım Forum Sitesi |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

Metin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Admin
Metin Sayısı Metin Sayısı : 353
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/09/10
Başarı Puanı Başarı Puanı : 12102
Teşekür Sayısı Teşekür Sayısı : 9999

Reklam Alanı

Metin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü  Vide
MesajKonu: Metin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü Metin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü  EmptyC.tesi 6 Kas. - 1:09

Reklam

Evet Arkadaşlar Forumlarda Görüyorum Ki Herkes Üye Çekmek İçin ßir Şeyler Uydurmuş. Hepsi Hayali Şeyler. Yok Efendim c: ye değil d: Sürücüsüne Yükleyin Öylede Olmazsa Format Atıın Xp YükLeyin Gibi Saçma Sapan Şeyler. Size tamamen Turkmmo // |xßyReßeLAnGeLx| Farkıyla Bu Soruna Çözüm Getireceğim.

Arkadaşlar sorun tamamen windows güvenlik duvarı ve yüklü olan virüs programlarından kaynaklanmaktadır.

1.olarak virüs programınızı devre dışı bırakın.

2.olarak metin2 nin kurulu olduğu klasöre gidin ve sağ klik yaparak güvenlik bölümünden metin2 ' deki kullanım izinlerini etkinleştirin.

3.olarak launcher açınMetin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü  Smilev metin2 otomatik olarak vista uyumlu .exe fileslarınız download edip kuracak bilgisayarınıza.

İşlem Bu Kadar Basit .

Eğer yukardakilerle sorun çözülmediyseMetin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü  Smilev metin2 setup olarak yüklediğiniz dosya eski bir versiyondurMetin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü  Smilev sadece yeni setup dosyalarında bu anlatıklarım geçerlidir.Yeni setup dosyaları olmayanlar metin2 nin resmi sitesinden en son güncel setup indirebilirler. kullanım izinlerini açtıktan sonra hiç bir sorun çıkmaz.

Gerçekten Konuyu BegenenLer Sadece 1 Yorum Ve + Rep Veriniz .

+ Rep Vermek İcin Asagıda Teraziye Kafanıza Göre Sayı Yazınız

Gerçekten İlkLeri Biz Yaşatırız Bir Repi Hor Görmeyin .

ALINTI YAPMAYIN EMEĞE SAYGILI OLU
YazarMesaj

Metin2 Windows Vista Sorunu ve Windows 7 Sorunu ve Çözümü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu