Pvp Evi | Yeni Eviniz Pvp Server Tanıtım Forum Sitesi |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

Metın2 de ınanılmaz 70 LWL karabüyü sura satılıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Admin
Metin Sayısı Metin Sayısı : 353
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/09/10
Başarı Puanı Başarı Puanı : 12102
Teşekür Sayısı Teşekür Sayısı : 9999

Reklam Alanı

Metın2 de ınanılmaz 70 LWL karabüyü sura satılıyor Vide
MesajKonu: Metın2 de ınanılmaz 70 LWL karabüyü sura satılıyor Metın2 de ınanılmaz 70 LWL karabüyü sura satılıyor EmptyPerş. 28 Ekim - 6:12

Reklam

Merhabalar ,

Merhaba arkadaslar gercek hayatta cekgitim sıkıntılardan oturu Metin2 alestada oynadigim karabuyu sura charimi satmak zorunda kaldim.

Char tanitimi;

70 lwl
Combolari okunmus
Liderlik 6
At seviyesi 14
At cagirma 4
Dönüsüm G5
Skilleri - Karanlik vurus G1 Karanlik küre M9 (M10 OLMASINA 4 KITAP KALDI)
Ates Vurus G1
Ates Hayaleti 11 de
Karanlik Koruma 1
Hayalet Vurusu 1 de

Üzerinde 80M den fazla para bulunmaktadir ve deposunda 60m yapacak daha ekstra satilacak item vardir +6 full tasli ve onuslu peri ornektir.
Fazla detaya girmek istemiyorum bildiginiz uzere burada GM lerin kontrolleri surmektedir ve charimin ban yemesini istemiyorum eger almak isteyen arkadaslar cikarsa msn adresimi veriyorum ve ayriyetten bu chari satan alana yaninda alestada bulunan 65 lwl savasci char verilecektir ayriyetten 45 adet kutsama su anda charin ustunde mevcuttur ve ilave olarak 124 EP mevcuttur uzerinde.

lagaluga12345@ hotmail.com dur lutfen ciddi alicilar irtibata gecsin
Not: Reel para yani Gercek paraya satilacaktir butun detaylar benimle irtibata gecildiginde gorusulcektir buradan detay vermek istemiyorum herkeze iyi gunler kolay gelsin
YazarMesaj

Metın2 de ınanılmaz 70 LWL karabüyü sura satılıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu